Tel.: 555 222 921

Vyplnění daňového přiznání u neaktivních (spících) firem spol. s r.o. za rok 2021.

Všechny formuláře (3x) v ceně – včetně přílohy (1x).

Kompletní zpracování za 2490 Kč vč. DPH pro elektronické podání.

Vše lze zpracovat dálkově-poštou nebo emailem, bez nutnosti osobní návštěvy v naší kanceláři ani na Finančním úřadu.

dokumenty_kupka

Praktické info: jednatel(é) spol. s r.o. jsou povinni podat daňové přiznání za minulý rok ve lhůtě, i když firma (s.r.o.) nevykazovala žádnou činnost!

Pokud máte založenu firmu pro případ budoucího podnikání, nezapomeňte odevzdat svému Finančnímu úřadu přiznání k Dani z příjmu právnických osob (DPPO) za minulý kalendářní rok.

POZOR! Opomenutí může být finančně bolestné. Finanční úřad může firmě vyměřit firmě penále za pozdní podání nebo nepodané daňové přiznání. 

Proto je vhodné podat daňové přiznání právnických osob bez sankcí a v základní lhůtě do 1. dubna 2022. Pokud je podání elektronicky, lhůta pro podání daňového přiznání je až do 2. května 2022.

Vyplnění a podání daňového přiznání lze vyřídit elektronicky, z Vašeho pohodlí domova nebo kanceláře. Klienty zastupujeme z Ostravy, Čech, Moravy a Slezska, i ze Slovenska.

Co je třeba učinit a jak to celé funguje?

  • Objednejte službu daňového přiznání spících firem za 2490 Kč vč. DPH.
  • Vyplňte kontaktní údaje v elektronickém formuláři nebo napište na email info@junojuno.cz
  • Účetní Vás bude obratem  kontaktovat.
  • Po předání účetních a daňových podkladů zpracujeme všechny dokumenty elektronicky a vyplníme za Vás formuláře jako je:  daňového přiznání právnických osob, rozvaha, výkaz zisků a ztrát a příloha k daňovému přiznání.
  • Daňové přiznání připravíme pro on-line podání (u právnických osob povinné) na  Finanční úřad podle sídla podnikání. Nemusíte tak chodit na Finanční úřad osobně.
  • Připravené a překontrolované daňové přiznání s přílohami stačí jen odeslat on-line přes Vaši datovou schránku.
  • Vše je včas hotové. V klidu relaxujte.

Pozn.: cena služby „spící firma“ je při objednávce v měsíci březnu až dubnu 2022 vyšší o expresní příplatek 10% základní sazby.