Tel.: 555 222 921

Vyplnění daňového přiznání u neaktivních (spících) firem spol. s r.o. za rok 2020.

Všechny formuláře (3x) v ceně – včetně přílohy (1x).

Kompletní zpracování za 2490 Kč vč. DPH.

Vše lze zpracovat dálkově-poštou nebo emailem, bez nutnosti osobní návštěvy v naší kanceláři.

dokumenty_kupka

Info: Jednatel spol. s r.o. je povinen podat daňové přiznání za minulý rok, i když firma (s.r.o.) nevykazovala žádnou činnost.

Pokud máte založenu firmu pro případ budoucího podnikání, nezapomeňte odevzdat svému Finančnímu úřadu přiznání k Dani z příjmu právnických osob (DPPO) za minulý kalendářní rok.

POZOR! Opomenutí může být finančně bolestné. Finanční úřad může firmě vyměřit firmě penále za pozdní podání nebo nepodané daňové přiznání. Navíc, daňové podání musí být odesláno na FÚ elektronicky. Papírové podání daně je doměřeno sankcí 2000 Kč!

Proto je vhodné podat daňové přiznání právnických osob bez sankcí v termínu do 31. března 2021. A toto podání právnických osob musí být vždy v elektronické formě.

Vyplnění a podání daňového přiznání lze vyřídit elektronicky, z Vašeho pohodlí domova nebo kanceláře. Klienty zastupujeme z Ostravy, Čech, Moravy a Slezska, i ze Slovenska.

Co je třeba učinit a jak to celé funguje?

  • Objednejte službu daňového přiznání spících firem za 2490 Kč.
  • Vyplňte kontaktní údaje v elektronickém formuláři nebo napište na email info@junojuno.cz
  • Účetní Vás bude obratem  kontaktovat.
  • Po předání účetních a daňových podkladů zpracujeme všechny dokumenty elektronicky a vyplníme za Vás formuláře jako je:  daňového přiznání právnických osob, rozvaha, výkaz zisků a ztrát a příloha k daňovému přiznání.
  • Daňové přiznání připravíme pro on-line podání (u právnických osob povinné) na  Finanční úřad podle sídla podnikání. Nemusíte tak chodit na Finanční úřad osobně.
  • Připravené a překontrolované daňové přiznání s přílohami stačí jen odeslat on-line přes Vaši datovou schránku.
  • Vše je včas hotové. V klidu relaxujte.

Pozn.: cena za službu „spící firma“ je při objednávce v měsíci březnu 2021 vyšší o expresní příplatek 990 Kč.